Karty jsou jasně dané. Proti Vyškovu musíme hrát na tříbodový zisk a spoléhat na ztrátu Prostějova na Žižkově.

O SOUPEŘI

Loňský účastník baráže se jí letos zúčastní opět. Aktuálně třetí tým druhé ligy se po podzimu nacházel na první příčce s ambicí postoupit do první ligy přímo. Vyškovu se však nepovedl start do jarní části sezóny a nechal se předskočit od Dukly, která už má jistý postup mezi elitu. Na soupisce nalezneme několik hráčů z afrických zemích. Nejlepším střelcem týmu Jana Kameníka je stále devítigólový Idjessi Metsoko, který v zimě přestoupil do prvoligové Viktorie Plzeň. Z aktuálního kádru je nejvíce gólový útočník z Ugandy Bayo. Manažerem týmu je Michal Klesa. Toho můžeme znát z našeho klubu, kde několik sezón působil. Vyškov v sezóně vstřelil 45 branek a 36 krát inkasoval.

NÁŠ TÝM

V soubojích s týmy ze spodních příček druholigové tabulky jsme body poztráceli. Při tom v soubojích s týmy bojujících o nejvyšší příčky s Duklou a Táborskem jsme ani jednou neprohráli. Čekáme na střelecké probuzení jakéhokoliv hráče ze soupisky. Nejlepším střelcem týmu je šestigólový Jakub Nečas. Ten společně s Danielem Fišlem nastoupil zatím do všech soutěžních zápasů v sezóně.

H2H

V červenci 2023 v prvním kole této sezóny jsme hráli s Vyškovem na stadionu v Drnovicích. Na začátku druhé půle srovnal stav zápasu kapitán Tomáš Wágner, ale tři body slavil v závěru tým Jana Kameníka, který nám v nastaveném čase sebral bod a radoval se z výhry 2:1. Vzájemná bilance s Vyškovem je jedna výhra našich hráčů, dvě remízy a dva tříbodové zisky Vyškova.

INFORMACE K ZÁPASU

Poslední zápas této sezóny začíná jako všechny ostatní zápasy v sobotu od 17:00. Tento duel bude vysílat ČT2. Jménem klubu zveme všechny fanoušky, aby přišli podpořit naše hráče v boji o klíčové body. I na tento duel si můžete vsadit s naším partnerem Tipsport.