Zažít NHL v Příbrami můžete v pondělí 11. září na náměstí 17. listopadu.

Náměstí 17. listopadu se druhé zářijové pondělí promění v improvizovaný stadion. Na ploše celého náměstí bude rozmístěno přes dvě desítky stanovišť, na kterých si návštěvníci budou moci vyzkoušet své hokejové dovednosti, jako například rychlost a přesnost střelby. Zájemci budou mít také možnost vyměnit hokejku za ovladače virtuální reality a zažít, jaké to je zastavit střelu v kůži brankáře NHL. Své si tedy najdou všichni, i ti nejmenší návštěvníci, pro které bude připraveno samostatné hřiště se speciálně upravenými hokejkami.

„Hokej je sportem, který má v našem městě významnou základnu. NHL Global Fan Tour tedy zcela jistě udělá radost jak aktivním hokejistům všech věkových kategorií, tak i těm, kteří si budou moci hru vyzkoušet poprvé. Připraveny jsou interaktivní hry, již zmíněná virtuální realita a součástí programu je i soutěž, ze které si vítězové odnesou suvenýry s tematikou NHL,“ zve na den plný hokeje Jan Slaba, ředitel Sportovních zařízení města Příbram, která se společně s HC Příbram a společností PERINVEST Group, s. r. o.. spolupodílejí na pořádání této sportovní akce.

Zažít NHL na vlastní kůži můžete v pondělí 11. září v čase od 9 do 18 hodin na náměstí 17. listopadu s tím, že v dopoledních hodinách je akce určena především pro žáky základních škol a od 14 hodin pro širokou veřejnost.

 Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I